ALAJBUD

USŁUGI DEKARSKIE

DACHY ALAJ-BUD

ALAJBUD

montaż dachówki

DACHY ALAJ-BUD

ALAJBUD

montaż dachówki

DACHY ALAJ-BUD

previous arrow
next arrow
Slider

O FIRMIE ALAJ-BUD

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje nieustannie od 1996r. na rynku branży budowlanej. Od wielu lat wykonujemy kompleksowe usługi dekarskie i blacharskie, w której zakres prac przede wszystkim wchodzą pokrycia dachowe, odwadniania i izolacje ale nie tylko. Ze względu na bogate doświadczenie, podejmujemy się również trudnych napraw i remontów nietypowych dachów, drobnych prac murarskich i ciesielskich, natomiast naszą specjalizacją są konstrukcje dachów płaskich. Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepiej wyposażonymi hurtowniami w rejonie, dzięki czemu korzystamy przede wszystkim z materiałów renomowanych producentów dachówek zarówno polskich jak i zagranicznych.

Odległość nie ma dla nas znaczenia. Nasz lokalny rejon to Poznań i okolice, ale podejmujemy się również projektów na terenie całej Wielkopolski. W rezultacie wykonujemy montaż dachów zarówno na domach jednorodzinnych jak i dla klientów większych inwestycji tj. osiedla deweloperskie, szeregowce, bloki, spółdzielnie czy hale.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia wykorzystanie naszego fachowego warsztatu dekarskiego oraz ułatwia wprowadzenie najlepszych rozwiązań uszczelniających czy konstrukcyjnych. Dzięki niezbędnym uprawnieniom, certyfikatom i szkoleniom mamy możliwość poszczycenia się w swoim dorobku szeregiem realizacji i rekomendacji zadowolonych klientów. Reasumując – zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowaną kadrę dekarzy, która zachowując normy zgodne z ISO, sprosta każdemu wyzwaniu.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego podejmujemy się też niewielkich prac murarskich, ciesielskich czy obróbek blacharskich oraz innych zleceń związanych z dekarstwem. Dodatkowo, aby sprostać oczekiwaniom, świadczymy usługę darmowego sporządzenia wyceny wraz z dojazdem.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  • ALAJ-BUD Dariusz Palicki
  • os. Dębina 10
  • 60-450 Poznań
  • NIP: 783-107-97-46